Switch TP-Link TL-SG2210P, 8 porturi, 10/100/1000 mb/s

ID: 104608 / COD: TL-SG2210P
Switch TP-Link TL-SG2210P, 8 porturi, 10/100/1000 mb/s
Switch TP-Link TL-SG2210P, 8 porturi, 10/100/1000 mb/s
Switch TP-Link TL-SG2210P, 8 porturi, 10/100/1000 mb/s
Switch TP-Link TL-SG2210P, 8 porturi, 10/100/1000 mb/s
666,90 lei
In stoc furnizor
Livrare:
Pot fi comparate maximum 4 produse.
Include 0,84 lei timbru verde
Caracteristici
Porturi:8
Conectivitate:RJ-45;
SFP
Tip switch:Cu Management
Viteza transfer (mb/s):10/100/1000
Marimea tabelei MAC:8k
Numar ventilatoare:Fara ventilator
Standarde:802.3i
802.3u
802.3z
802.3ab
802.3ad
802.3af
802.3x
802.1d
802.1s
802.1w
802.1Q
802.1p
Cablare (fire):10Base-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e (maximum 100m)
1000 BASE-X: MMF, SMF
Securitate:SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Scan
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Mediu
Temperatura de operare:0℃-40℃
Temperatura depozitare:-40℃-70℃
Umiditate de operare:10%-90% fara condens
Umiditate depozitare:5%-90% fara condens
Altele
Alimentare:100-240VAC, 50/60Hz
Putere consumata:67.6 W (PoE pornit)
8.5 W (PoE oprit)
Dimensiuni (D x H x W):209 x 126 x 26 mm
Garantie:24 luni
Produs fara review-uri.
Adauga primul reviewAnuleaza review
Pentru a putea scrie un review trebuie sa te autentifici.
Cumpara prin Credit Flanco
Ai gasit produsul pe care ti-l doresti si vrei sa il platesti in rate?
Prin Creditul Flanco, online simplu si rapid, poate fi al tau acum si il poti plati in pana la 60 de rate.
Tu gandeste-te cate lucruri o sa poti face cand vei avea produsul si lasa-ne pe noi sa te ajutam cu finantarea.
Simulator rate pentru acest produs
Avans:lei
*Rata lunara nu include eventuale costuri de asigurare.
Cumperi in doar 2 pasi

Pasul 1

- Adaugi produsul in cos
- Selectezi metoda de plata Credit Flanco

Pasul 2

- Te contactam sa iti gasim cel mai convenabil credit
- Iti oferim raspunsul la solicitarea de credit